Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Przy przebywaniu na tej stronie zalecamy uzywanie przegladarki internetowej MOZILLA FIREFOX
Strona nie wymaga odswiezania - co 60 sekund strona odswieza sie automatycznie

Relacja na żywo

DRAWA - KASZUBIA
2 : 1
32' Pepple , 43' Wawreńczuk - 90+3' Sarbinowski

Kartki i zmiany:
32' Pepple
43' Wawreńczuk
60' za Hermanowicza wchodzi Michorek
70' za Derewońko wchodzi Dudka
73' Kapeliński
78' za Kapelińskiego wchodzi Węglowski
81' za Wawreńczuka wchodzi Close
76' Michorek

38' Domaschke
46' za Hadrysiaka wchdzi Sarbinowski
59' Za Domaschke wchodzi Oliwa
65' Witomski
81' za Witomskiego wchodzi Bistroń
90+3' Sarbinowski

Przebieg:
Informacja:
DRAWA W CIĄGU CAŁEGO MECZU CHYBA LEPSZYM ZESPOŁEM ALE GOŚCIE WALCZYLI POD KONIEC JAK MOGLI I STRZELAJĄ HONOROWEGO GOLA
90+3'
90+3'
gol dla gości mamy 2-1 i sędzia kończy mecz
93+3'
brak pomysłu , zacznie Jakus
90+2,'
prosto w bramkarza... Kaszubia nie rezygnuje, kolejny faul Drawy
90+1'
za mocne podanie Close do Pepple, wolny z 30 dla gości...
90'
strzał Pepple , obok słupka sędzia dolicza 3 min
89'
wolny dla gości , rykoszet i mamy rożny, Jakus z najwyższym trudem , znowu Kaszubia...spalony uff
88'
Sarbinowski anemicznie strzela, Zacznie Jakus, goście w natarciu
86'
dużo walki w środku pola , goście za wszelką cenę dążą do stzrelenia gola , wolny z 40 metrów...łapie Jakus
85'
teraz Troka ładnie dośrodkowuje i Bistroń głową w boczną siatkę
84'
szansa gości , wrzutka z głębi pola... spalony
83'
dośrodkowuje z wolnego Jureczko strzela głową Kowalczyk, prosto w bramkarza
81'
koejne zmiany za Wawreńczuka Close
80'
ajajaja Wawreńczuk z 16 metrów cudem broni bramkarz gości
78'
strzał Lisieckiego broni Jakus ale był spalony, w Drawie za Kapelińskiego Węglowski oraz Witomskiego zastępuje?... goście w polu zdają się być lepsi na szczęście bez 100% sytuacji
77'
goście przejęli środek boiska, Drawa słabiej
76'
teraz za faul kartka dla Michorka
75'
reraz Drawa kontruje, Kapeliński indywidualnie, zacznie Spiereuka
73'
za wcześnie pochwaliłem pomocnika Drawy , za przeszkadzanie w rozegraniu dostaje kartka
72'
najbardziej waleczny na boisku Kapeliński podaje piłki raz na jedną raz na drugą stronę tylko to wykorzystywać
70'
wreszcie szansa dla gości ale strzał Grzywacza otwiera licznik strzałów przyjezdnych.. bardzo niecelnie , w Drawie , za Derewońkę Dudka, goście mają rożny
67'
akcja Jureczki mamy rożny...
65'
bardzo nerwowo w zespole gości , kolejny bezsensowny faul teraz Witomskiego i zarabia kartkę
64'
brzydki faul na Wawreńczuku sędzia ostrzega obrońcę gości
63'
sytuacyjny strzał Oliwy , broni Jakus
61'
piękna indywidualna akcja Kapelińskiego , podaje do Jureczki , obrońca w ostatniej chwili wybija mu ją spod nóg, teraz Wawreńczuk!!!!! Jak on tego nie strzelił - 5 metr i obok bramki
60'
w Drawie za Hermanowicza Michorek
58'
kolejna akcja gospodarzy , Kibitlewski wrzuca , sędzia decyduje ,że piłka wcześniej opuściła boisko , w Kaszubi schodzi Domaschke , a za niego Oliwa
56'
bardzo fajna akcja Drawy kilka ciekawych podań , dośrodkowanie Kibitlewskigo i o włos piłka mija głowę Pepple , powinno być 3-0
55'
najlepszy w składzie gości Witomski stara sie jak może, strzał Pepple obok bramki
52'
Drawa w ataku pozycyjnym , goście z najwyższym trudem wybijają do przodu, chwilę później próba strzału Kaszubi , piłka na aucie bramkowym
50'
groźne dośrodkowanie gości , jednak za długa piłka
48'
wrzutka gości z autu na wysokości pola karnego Drawy , zacznie Jakus
47'
Kibitlewski wywalczył rożny...kolejny rożny , goście kontrują
46'
zaczyna Drawa
Informacja:
za chwilkę zaczynamy , w Kaszubii schodzi Hadrysiak a w jego miejsce Sarbinowski, Drawa bez zmian
Informacja:
PRZERWA- DRAWA ZDECYDOWANIE LEPSZA NO I WRESZCIE SKUTECZNA
Informacja:
składna akcja Drawy Kibitlewski podaje do Wawreńczuka , aten tym razem trafia do siatki mamy 2-0
43'
GOOOOL Wawreńczuka
42'
dośrodkowanie Witomskiego w poprzeczkę, był aut..
41'
ależ okazja dla Drawy, Kapeliński z Wawreńczukiem , a ten ostatni w słupek, teraz kontra gości , mamy rożny, Drawa wychodzi..
39'
dwa strzały Kaszubii zablokowane idzie kontra , faul Domaschke i kartka
38'
teraz Kaszubia, Witomski lewą stroną wychodzi na dogodną pozycję , powstrzymany przez Kiczynskiego
37'
Jureczko zdecydowanie rozpędza gospodarzy , Kaszubia ratuje się wybijaniem na aut
34'
gospodarze w natarciu , ładna akcja Jureczki bramkarz gości broni z najwyższym trudem, rożny, teraz Pepple - obrona wybija na aut
Informacja:
wrzuca Jureczko przedłuża Kapeliński i z najbliższej odległości Pepple na 1-0
32'
rożny dla Drawy... Jureczko - Kapeliński i mamy GOOOOOL
29'
dośrodkowanie z prawej strony Witomskiego jednak prosto w ręce Jakusa, teraz strzał Wisieckiego nad bramką
27'
ładna akcja gości środkiem boiska , Wilma przewraca się na 16 metrze , sędzia milczy , po chwili ładna akcja Kapelińskiego ale Pepple źle przyjmuje i zaczną goście
23'
próba strzału gości , bardzo wysoooko nad bramka , zacznie Jakus
22'
i ponownie Jureczko jednak nikt nie zamyka akcji
19'
ładne dogranie Kibitlewskiego w pole karne ale do piłki nie dochodzi Wawreńczuk... drawszczanie jakby pierwsi obudzili się z letargu
18'
Hermanowicz!!!! ale szansa , broni Spiereuka
17'
błąd Jakusa przy łatwej piłce i ratuje Kowalczyk, po chwili znowu Drawa , Kowalczyk zamiast strzelać podał do bramkarza z 5 metrów!